Solomon,HQ

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZD-912/SRS
Брзо инфо
(1)
Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec
12.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-982/SRS
Брзо инфо
(0)
Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec
12.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR-073
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-073
SMD Станица на Топол Воздух, SR-073, 550 W, 450°C, Solomon
12.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8908/SRS
Брзо инфо
(0)
SMD Станица на Топол Воздух, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec
5.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.