Калај

Производи на страна:
Страна 3 од 6
ALMIT-SR37LF/100
Брзо инфо
(0)
Almit Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 0.3mm, 100gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
2.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIND-IND3 250GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN97AG3-0,70-250G

Безоловен калај за лемење со сребро, 0,7mm, 250gr, Sn97/Ag3. 

1.845 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-IND1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN97AG3-1,00-500G

Безоловен калај за лемење со сребро, 1mm, 500gr, Sn97/Ag3. 

3.220 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ALMIT-LFM48S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 803 320 50

Безоловен калај за лемење со содржина на сребро,0.8mm 500gr.

5.248 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ALMIT-LFM48/40
Брзо инфо
(0)

Течен калај  за лемење на SMD електронски компоненти.

5.545 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST8 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 520748
Stannol Калај за лемење, 1.2mm, 100gr, Sn60/Pb40
330 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-ST10 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 520529
Stannol Калај за лемење, 1mm, 100gr, Sn60/Pb40
315 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-1,00-100G
Калај за лемење, 1mm, 100gr, Sn60/Pb40
290 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIND-IND2 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-2,00-1KG
Калај за лемење, 2mm, 1000gr, Sn60/Pb40
2.200 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIND-IND2 250GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-2,50-250G [kg]
Калај за лемење, 2mm, 250gr, Sn60/Pb40
595 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-1,00-1KG
Калај за лемење, 1mm, 1000gr, Sn60/Pb40
2.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIND 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-0,70-100G
Калај за лемење, 0.7mm, 100gr, Sn60/Pb40
300 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIND 250GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-0,70-250G
Калај за лемење, 0.7mm, 250gr, Sn60/Pb40
680 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIND-IND1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-1,50-500G

Калај за лемење, 1,5mm, 500gr.

1.125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIND-IND2 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN60PB40-2,50-100G
Калај за лемење, 2mm, 100gr, Sn60/Pb40
260 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.