Калај

Производи на страна:
Страна 1 од 4
TIN-ST15 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 331036

Безоловен калај во шипка, триаголна форма, 1kg, легура ECOLOY TC (Sn99/Cu1).

2.575 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIND-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 0.75mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 1mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574013
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1.5mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.220 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST5 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574005
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.7mm, 500gr, Sn99.3/Cu0.7
2.175 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-ST14 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574401
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.3mm, 100gr, Sn99.3/Cu0.7
1.327 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.007 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST2 250GR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: STANNOL 396110
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-WIXP2 100GR
Брзо инфо
(0)
Fixpoint Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.35mm, 100gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ALMIT-SR37/100
Брзо инфо
(0)
Almit Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 0.5mm, 100gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
2.588 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ALMIT-SR37LF/100
Брзо инфо
(0)
Almit Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 0.3mm, 100gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
2.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN 250NPB
Брзо инфо
(0)
Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 1mm, 250gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
2.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-WIXP3 250GR
Брзо инфо
(0)
Fixpoint Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.8mm, 250gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
2.218 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.EL99/1-25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054025099
Weller Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 1mm, 25gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
416 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-ALM1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 802 925 50
Almit Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.65mm, 500gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
5.933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.