Пумпици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZD-211
Брзо инфо
(0)

Вакуум пумпа со грејач, наменета за одлемување на електронски компоненти.

795 ден
Повеќе
На лагер
w
SR SH-60/SO
Брзо инфо
(0)

Вакуум пумпа со грејач, наменета за одлемување на електронски компоненти.

595 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-DES.PUMP01
Брзо инфо
(0)

Пумпица за одлемување, 195mm.

199 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.DSP11
Брзо инфо
(0)
Код: T0054011099

Професионална пумпа за одлемување со тефлонски врв, 205mm.

1.967 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.PS200A
Брзо инфо
(0)
Код: PS200A

Вакуум пумпа за одлемување со метално тело, 200mm.

5.306 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.SA21A
Брзо инфо
(0)
Код: SA21A

Професионална пумпица за одлемување, 200mm.

1.796 ден
Повеќе
На лагер
w
SR SH-817B
Брзо инфо
(0)
Код: SH-817B

Вакуум пумпа за одлемување со метално куќиште.

295 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.