Чистачи за врвови

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код: WPB1

Алатка наменета за симнување на оксидираниот слој од врвовите за лемење.

1.012 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.51350099
Брзо инфо
(0)
Код: T0051350099N

Компактна алатка наменета за чистење на врвови на рачки за одлемување.

1.812 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.WDC
Брзо инфо
(0)
Код: T0051512499N

Комплет од држач и метална волна наменет за суво чистење на врвови за лемење.

1.967 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.51512699
Брзо инфо
(0)
Код: T0051512699N

Комплет од метална волна, држач, четка и паста за отстранување на оксид наменет за чистење и одржување на врвовите за лемење. 

3.836 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.58741752
Брзо инфо
(0)
Код: T0058741752

Специјална четка за чистење на врвови за одлемување и топол воздух.

784 ден
Повеќе
На лагер
w
FIXP.SOLD.WOOL2
Брзо инфо
(0)

Метална волна наменета за чистење на врвови за лемење.

220 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.51382599
Брзо инфо
(0)
Код: T0051382599

Метална волна наменета за чистење на врвови за лемење.

266 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XYTR.460
Брзо инфо
(0)

Метална волна наменета за чистење на врвови за лемење.

320 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51384199
Брзо инфо
(0)
Код: T0051384199

Метална волна наменета за чистење на врвови за лемење.

217 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51382499
Брзо инфо
(0)
Код: T0051382499

Метална волна наменета за чистење на врвови за лемење.

258 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.51384099
Брзо инфо
(0)
Код: T0051384099

Метална волна наменета за чистење на врвови за лемење.

217 ден
Повеќе
На лагер
w
FIXP.SOLD.WOOL
Брзо инфо
(0)

Метална волна наменета за чистење на врвови за лемење.

150 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.