Чистачи на PCB

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CT-1060
Брзо инфо
(0)

Екстрактор за IC PLCC.

320 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FIBERPEN
Брзо инфо
(0)

Фибероптичко пенкало.

377 ден
Повеќе
На лагер
w
RND-FIBERPEN01
Брзо инфо
(0)

Фибероптичка четкица

320 ден
Повеќе
На лагер
w
RND 550-00168
Брзо инфо
(0)

Метална четка

115 ден
Повеќе
На лагер
w
FIBERREFILL5
Брзо инфо
(0)

Резервна четкица за Fiberpen.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
PRF BRUSH
Брзо инфо
(0)

Дополнителна четкица за спрејови.

175 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.