Апсорбери на чад

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RND-SOLD002
Брзо инфо
(0)

Отстранувач на чад и штетни материи од процесот на лемење

4.750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.ZERO 4V KIT2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053664699N

Преносен систем за екстракција на дим од лемење за 2 работни места, со можност за надградба до 4. Комплетот содржи и флексибилно црево и завршеток инка.

150.552 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.ZERO EL KIT1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FT91012699N

Комплет за екстракција на дим од лемење, за 1 - 2 работни места.

47.312 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-153
Брзо инфо
(0)

Отстранувач на чад и штетни материи од процесот на лемење.

3.389 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-153A
Брзо инфо
(0)

Отстранувач на чад и штетни материи од процесот на лемење.

4.744 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-153/FILTER
Брзо инфо
(0)

Резервни филтри за отстранувач на чад ZD-153 и ZD-153A.

474 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ERSA EASY ARM1
Брзо инфо
(0)

Уред за екстрација на дим од лемење со еден влез.

77.404 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA EASY ARM2
Брзо инфо
(0)

Уред за екстрација на дим од лемење со два влеза.

113.323 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.ZERO 6V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053666699N

Уред за екстракција на дим од лемење, капацитет до 8 работни места, моќност 420VA.

246.764 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Merni unit
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.