Трагачи на кабли

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MASTECH MS6812
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6812

Tрагач на мрежни кабли и парици наменет за идентификација и лоцирање на проводници групирани во кабли без оштетување на изолацијата.

1.047 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE PRO3000
Брзо инфо
(0)
Аналоген трагач на парици за брзо и лесно идентификување на мрежни кабли. Комплетот се состои од генератор на сигнал со два режима на работа (континуиран и испрекинат сигнал...
6.983 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE MT8200-60K
Брзо инфо
(0)

Дигиталните сонди за трагање овозможуваат брзо и едноставно пронаоѓање на вистинскиот кабел поради отпорноста на пречки и останати индуцирани сигнали во каблите.

17.203 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE MT8200-63A
Брзо инфо
(0)

Дигиталните сонди за трагање овозможуваат брзо и едноставно пронаоѓање на вистинскиот кабел поради отпорноста на пречки и останати индуцирани сигнали во каблите.

13.709 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE NX8DLX
Брзо инфо
(0)

Тестер на аудио видео и податочни кабли, наменет за детекција на прекин, куса врска, тест на континуитет, детекција на AC/DC напон, детекција на телефонски сигнал.

9.139 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.