Bluetooth слушалки

KN-BTHS01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Безжични стерео Bluetooth слушалки со микрофон и вградена батерија.

 

1.950 ден
(вклучено ДДВ): 297,46 ден
Беспл. Испор.
w

Bluetooth слушалки кои ви овозможуваат да правите повици и да слушате музика на максимално растојание од 10 метри од паметниот телефон или било кој друг Bluetooth уред. Се карактеризира со копчиња на допир за менување на песни или прилагодување на јачината на звукот. Кога не се користи, овој стилски мултимедијален додаток може да се склопи за поедноставно чување.

 

Карактеристики:

  • Време на работа до 10 часа
  • Работен опсег: 10m
  • Bluetooth верзија: v4.0
  • Копчиња на допир
  • Мали со можност за склопување
  • Ултра чист звук за супериорно аудио искуство
  • Конекција: 3.5mm
  • Боја: бела
Работен опсег 10 m
Време на работа: ± 10 h
Тежина 290 g
Bluetooth® верзија 4
Боја
 црна
 бела
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.