Bluetooth слушалки

SWX-BLUEHS00BL
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SWEEX

Безжични стерео Bluetooth слушалки со микрофон и вградена батерија.

 

1.590 ден
(вклучено ДДВ): 242,54 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Bluetooth слушалки кои ви овозможуваат да правите повици и да слушате музика на максимално растојание од 10 метри од паметниот телефон или било кој друг Bluetooth уред. Се карактеризира со копчиња на допир за менување на песни или прилагодување на јачината на звукот. Кога не се користи, овој стилски мултимедијален додаток може да се склопи за поедноставно чување.

 

Карактеристики:

  • Време на работа до 10 часа
  • Копчиња на допир
  • Мали со можност за склопување
  • Ултра чист звук за супериорно аудио искуство
  • Влезна конекција: 1x 3.5mm
  • Bluetooth верзија: v4.1
  • Интегрирана батерија: Lithium-Ion
Работен опсег 10 m
Време на работа: ± 10 h
Тежина 317 g
Bluetooth® верзија 4.1
Боја
 црна
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.