Bluetooth слушалки

FRB-3HP200PT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FRESH

Безжични стерео Bluetooth слушалки со микрофон и вградена батерија.

 

1.848 ден
(вклучено ДДВ): 281,9 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Bluetooth слушалки со вграден микрофон кои се карактерзираат со модерен дизајн, богат звук и длабок бас. Погодни се за користење со мобилни телефони, MP3, MP4 плеери, пренослив DVD плеер, лаптоп или десктоп компјутер. Затворениот дизајн придонесува за блокирање на надворешните звуци. Супер меките перничиња ги прават слушалките удобни за носење, а можноста за склопување ултра компактни и лесни за чување. Имаат опција за поврзување со кабел, со интегрирана контрола на звукот.

 

Карактеристики:

  • Конекција: Bluetooth v4.1
  • Влезна конекција: 3.5mm
  • Моќност: 5V 0.5A
  • Фреквентен опсег: 20Hz – 20.000Hz
  • Импенданса: 32 Ω
  • Времетраење на батеријата: 5 часа
  • Материјал: пластика
  • Боја: зелена
Фреквентен опсег 20Hz – 20.000 Hz
Работен опсег 10 m
Тежина 522 g
Bluetooth® верзија 4,1
Боја
 зелена
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.