Комплет за одржување на IT мрежи

FLUKE CIQ-KIT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS

Комплет за одржување на IT мрежи.

180.800 ден
(вклучено ДДВ): 27.579,66 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Fluke CIQ-KIT - kомплет за одржување на IT мрежи.

 

Комплетот содржи:

 • Инструмент Fluke CableIQ
 • CD со CableIQ reporter софтвер
 • Дигитална сонда Fluke IntelliTone 200
 • Идентификатори за RJ45 приклучници (нумерирани 2-7)
 • RJ45-RJ45 patch кабли
 • USB кабел, коаксијален "F" адаптер
 • 75 Ω коаксијален patch кабел
 • Универзална спојка RJ45-11
 • RJ11-RJ11 patch кабел
 • CD и упатство за употреба
 • 4xAA батерии
 • Футрола за додатоци
 • Тврд куфер за носење
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.