DVR рекордери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SVL-SETDVR40
Брзо инфо
(0)

Безбедносен сет за снимање и надгледување со диск од 500GB и четири камери.

17.867 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SVL-SETDVR30
Брзо инфо
(0)

Безбедносен сет за снимање и надгледување со диск од 500GB и две камери.

16.019 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-DVR210
Брзо инфо
(0)

4 канален HDD рекордер со USB, LAN конекција и далечински управувач.

12.567 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-DVR404
Брзо инфо
(0)
4 канален HDD рекордер со USB, LAN конекција и далечински управувач. Далечинско гледање директно на smartphone или интернет пребарувач и известување за настан прек...
9.796 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.