Сензори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
SAS-AMB30
Брзо инфо
(0)

Аларм за велосипед со 130dB

1.890 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-AMB01
Брзо инфо
(0)

Аларм за велосипед со 85dB

620 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-HSENS20
Брзо инфо
(0)

Персонален безбедносен аларм.

307 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-APS10
Брзо инфо
(1)

Персонален безбедносен аларм.

550 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-APW30
Брзо инфо
(0)

Ѕиден сензор на движење со аларм, 110dB.

 

1.540 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-ST-AS
Брзо инфо
(0)

Налепница за алармен систем (123x148)mm.

310 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-ST-CS
Брзо инфо
(0)

Налепница за безбедносна камера (123x148)mm.

245 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-SP10BK
Брзо инфо
(0)

Напојувачки кабел разделник, 1 женско во 4 машки.

490 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-APC30
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 110dB

1.378 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-HSENS19
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 85dB

1.170 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-PIR106
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

1.390 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-PIR107
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

925 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-PIR70
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

1.250 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-PIR101
Брзо инфо
(0)
Овој плафонски сензор нуди покриеност од 360° во просторијата каде што е монтиран. Може да се регулира детекцијата на брзина на движење и времето на активност....
740 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-PIR105
Брзо инфо
(0)

Сензор за автоматско прилагодување на светлината во просторијата.

 

 

 

1.350 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.