Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SEC-BLN11
Брзо инфо
(0)

Видео балон BNC со редни клеми.

647 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-AMBLN01
Брзо инфо
(0)

Видео балон со RJ45 конектор.

985 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-BLN20
Брзо инфо
(0)

Видео балон со RJ45 конектор.

546 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-PCM10
Брзо инфо
(0)

Машки конектор (5.5x2.1)mm за напојување, со терминали.

85 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-MIC10
Брзо инфо
(0)

Дополнителен микрофон за безбедносни камери со BNC конектор.

590 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-LENS10
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 4mm.

111 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-LENS100
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, (3.5-8)mm.

616 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-LENS30
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 8mm.

166 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.