CD-R Диск

CD-REC.PC 700M
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CD-R Диск, 700 MB, Verbatim
25 ден
(вклучено ДДВ): 3,81 ден
Беспл. Испор.
w

CD-R дискот се користи за еднократно снимање и претставува идеален начин за складирање податоци, музика, слики и сл.

 

Карактеристики:

  • Тип: CD-R
  • Димензија: 12cm
  • Капацитет: 700MB
  • Брзина: 52x
  • Пакување: без кутија
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.