Продолжен Кабел

EL-TCD93001
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
Продолжен Кабел, x6 Шуко, Пренапонска Заштита, 1.4 m, Црн/Сив
975 ден
(вклучено ДДВ): 148,73 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Заштитете го компјутерот и останатите уреди со помош на овој продолжен кабел со пренапонска заштита. Приклучоците имаат заштита за деца. Главниот преклопник овозможува вклучување и исклучување на сите поврзани уреди симултано.

 

Карактеристики:

  • Напон: 230V-AC
  • Струја: 16A
  • Преклопник
  • Заштита за деца
  • Кабел: 1.4m, 3x1.5mm²
AC Напон 230 V
Максимална Струја 16 A
Број на шуко приклучоци
6
Должина на кабел 1,4 m
Материјал
алуминиум / пластика
Боја
 сива
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.