Безжичен Bluetooth звучник

SWX-BTSP01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SWEEX

Безжичен Bluetooth звучник со NFC технологија.

2.745 ден
(вклучено ДДВ): 418,73 ден
на лагер
w

Безжичен Bluetooth звучник со кој ќе уживате до 6 часа слушајќи музика било кога и било каде. Опремен е со NFC технологија која овозможува брзо и едноставно поврзување со еден допир со медија уреди кои имаат NFC поддршка. Звучникот ослободува излезна моќност од 20W RMS и гарантира богат и чист звук со длабок бас. Покрај пространиот звук, компактниот звучник е опремен со вградена дополнителна батерија за полнење на мобилни уреди. 

 

Карактеристики:

  • Компактен дизајн со простран звук
  • NFC технологија за едноставно поврзување со соодветни медија уреди
  • Вградена дополнителна батерија за полнење на мобилни уреди
Максимална RMS моќност 20 W
Конекција
3.5mm
Bluetooth
Работен опсег 10 m
Тип на напојување
Li-ion батерија
Напојување (DC) 5 V-DC
Боја
 бела

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.