Уреди

Производи на страна:
Страна 1 од 8
KN-4KASB
Брзо инфо
(0)

4K Android streaming box со пре-инсталирани Netflix, Facebook, YouTube, Skype и Google Play Store.

7.699 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-HA100
Брзо инфо
(0)
Код: HA100

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm конекција и NFC.

2.350 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-AREC10
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm конекција.

1.665 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AUD-RECEIV22
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио приемник со 3.5 mm аудио кабел.

2.649 ден
Повеќе
На лагер
w
TH-03551BL
Брзо инфо
(1)

Bluetooth аудио сет со шест вградени звучници.

11.705 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-SB500
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио сет со шест вградени звучници.

9.440 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DP-R01
Брзо инфо
(0)

Овој уред го продолжува вашиот DisplayPort кабел до максимум 30m, без никакви загуби во сигналот.

92 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VS192ATG
Брзо инфо
(0)

2 портен DisplayPort разделник со 4К подршка.

16.018 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KN-DJMIXER10
Брзо инфо
(0)

Едноставна и компактна DJ миксета, погодна за приклучување и миксање на три аудио сигнали.

2.445 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS164-AT-G
Брзо инфо
(0)

4 портен DVI разделник за видео и аудио.

9.549 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
GB-HDMICON16
Брзо инфо
(0)

HDMI/4K2K 7.1 аудио екстрактор

2.957 ден
Повеќе
На лагер
w
CLCT-HDMICON10
Брзо инфо
(0)

HDMI аудио екстрактор.

5.650 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VE829
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, со функција на матрица 5X2.

28.648 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
AT-VE809
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри.

17.866 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-HDMIREP26
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 30m со употреба на два обични UTP Cat5e/6 кабли.

 

2.957 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.