Дигитален тајмер

BN-DT02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BRENNENSTUHL

Дигитален тајмер за 7 дена, со неколку специјални функции.

896 ден
(вклучено ДДВ): 136,68 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Дигитален тајмер (часовник со прекинувач) за 7 дена, нуди висока удобност и безбедност. Содржи 12 - 24 часовен дисплеј и батерија за поддршка. Идеален за секојдневна употреба за уреди како аквариум, рекламни монитори...

Карактеристики:

  • Број на програми за вклучување/исклучување: 20
  • Најкраток циклус: 1 мин.
  • Функција за одбројување
  • Функција за непредвидени настани
  • Реверзибилно време за лето/зима
  • Функција за рачно вклучување/исклучување
  • Опција за неконтинуирано работење на програми
  • Складирање на податоци при прекин на електричната енергија
  • Макс. ел. струја: 16A
Работен напон 230 V-AC
Моќност 3.680 W
Заштита-осигурувач 16 A
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.