Сет шуко приклучоци со далечинска контрола

GB-DOMO01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Сет шуко приклучоци со далечинска контрола.

1.450 ден
(вклучено ДДВ): 221,19 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Сет шуко приклучоци стилски дизајнирани и лесни за употреба, кои ќе ви овозможат да ги контролирате вашите светилки и уреди со помош на далечинска контрола. Може да приклучите било каков уред со стандарден европски шуко приклучок до 1.100W и да го контролирате неговото вклучување и исклучување. 

Комплетот содржи: три штекери и далечински управувач.

 

Карактеристики:

  • Напон: 230V(AC)
  • Излезна струја: 5А
  • Работен опсег: 30m
  • Батерии: LR23A / 12V (вклучени)
  • Боја: сива/бела

 

Тип на напојување
220V-AC
Моќност 1,100 W
Работен опсег 30 m
Тип на батерии
LR23A 12V
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.