Ѕиден часовник

BAL-CLOCK13
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BALANCE

Ѕиден часовник, 50cm

2.850 ден
(вклучено ДДВ): 434,75 ден
Беспл. Испор.
w

Ѕиден часовник од дрво и дијаметар од 50cm со аналоген дисплеј.

 

Карактеристики:

  • Ѕиден часовник 50cm
  • Дрво
  • Ретро дизајн
  • Аналогно прикажување на време (стрелки)
Број на батерии 1
Тип на батерии
AA
Материјал
дрво
Боја
 кафеава
Тежина 2.000 g
Димензии 550x20x550 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.