Часовник со аларм

BAL-CLOCK18/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BALANCE

Часовник со аларм, бел.

455 ден
(вклучено ДДВ): 69,41 ден
Беспл. Испор.
w

Часовник со аларм со аналогно покажување на време.

 

Карактеристики:

  • Бела боја
  • Аналогно покажување на време
Тип на напојување
Батерии
Број на батерии 1
Тип на батерии
AA
Материјал
пластика
Боја
 бела
Тежина 80 g
Димензии 75x50x85 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.