Респиратор за Еднократна Употреба

3M-8322
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
3M
Респиратор за Еднократна Употреба, FFP2
285 ден
(вклучено ДДВ): 43,47 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Лесен, комфорен и ефикасен респиратор ФФП за заштита од прашина и магла. Испакнатата форма, двојната лента и пената за нос овозмозможуваат комфорно носење со различни димензии. Штити од прашина и водени и улјени честички кои се наоѓаат често во многу индустриски апликации или други работни средини каде е потребно ФФП2 заштита.

Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.