За на плафон

Производи на страна:
Страна 1 од 1
OMN-SCM125
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор до 65" или макс. 56,7kg кој може да се монтира на плафон.

16.327 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-LCD03
Брзо инфо
(0)

Моторизиран држач за телевизор до 55" или макс. 30kg кој може да се монтира на плафон.

11.706 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD41
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на плафон.

554 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VLM-MC10
Брзо инфо
(1)

Држач за телевизор до 42" или макс. 20kg кој може да се монтира на плафон. 

1.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.