Оптички

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KN-OPTRCA10
Брзо инфо
(1)

Конвертирајте од коаксијален или toslink дигитален сигнал во аналоген стерео сигнал.

1.850 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-CONV-OPCOAX
Брзо инфо
(0)

Дигитален аудио конвертор од оптички во дигитален коаксијален.

888 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-CONV-COAXOP
Брзо инфо
(0)

Дигитален аудио конвертор од коаксијален дигитален во оптички.

950 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-OPTRCA10
Брзо инфо
(0)

Конвертор за дигитално аудио од оптички/коаксијален во RCA

1.995 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-TOSLSW1
Брзо инфо
(0)

Оптички аудио преклопник со 2 порти.

1.848 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-TOSLSPLT1
Брзо инфо
(0)

2 портен оптички аудио разделник.

2.150 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-TOSLSPLT2
Брзо инфо
(0)

4 портен оптички аудио разделник.

2.450 ден
Повеќе
На лагер
w
OPTSWITCH-1
Брзо инфо
(0)

Toslink оптички преклопник за оптички кабли. Идеален за создавање на повеќе влезови приклучувајќи го на оптичкиот влез на засилувачот.

488 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.