Соларна LED светилка

RA-1003251
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RANEX

Соларна LED светилка,

за во градина, со сензор ноќ/ден.

1.293 ден
(вклучено ДДВ): 197,24 ден
На лагер
w

Соларна LED светилка во облик на тегла, за во градина, со сензор за ноќ/ден.

 

Карактеристики:

 • Тип на сијалица: Соларна LED светилка
 • Технологија: LED
 • Јачина на светлосенфлукс: 10lm
 • Тежина: 1692g
 • Регулација: Не
 • Моќност: 0,06W
 • Спектар на светлина: 3m
 • Материјал: стакло
 • Температура на бојата: 3000K
 • Боја: кафеава
 • Светилки: Да
 • Сензор за движење: Не
 • Агол на зрак: 170°
 • IP заштита: IP44
 • Енергетска класа: А
 • Дијаметар: 225mm
 • Надворешна висина (H): 275mm
 • Надворешни ширина (W): 225mm
 • IK заштита: IK.06
Тип
LED
IP заштита
IP44
Димензии 225x275 mm
Боја
 транспарентна
 кафеава
Материјал
стакло
Тежина 1.692 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.