Соларна LED светилка

RA-1003079
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RANEX

Соларна LED светилка,

за на ѕид, со сензор ноќ/ден.

1.478 ден
(вклучено ДДВ): 225,46 ден
Беспл. Испор.
w

Соларна LED светилка за монтирање на ѕид, со сензор за ноќ/ден.

 

Карактеристики:

 • Тип на сијалица: Соларна за на ѕид
 • Технологија: LED
 • Светлосен флукс: 35lm
 • Тежина: 461g
 • Не се регулира со потенциометар
 • Моќност: 0,5W
 • Спектар на светлина: 3m
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Температура на боја: 3000K
 • Боја: Сребрена
 • Светилка вклучена во пакетот
 • Сензор за движење: Не
 • Агол: 110°
 • IP заштита: IP44
 • Енергетска класа: А
 • Дијаметар: 89mm
 • Висина (H): 127mm
 • Ширина (W): 117mm
 • ИК заштита: IK5
Тип
LED
IP заштита
IP44
Димензии 89x127x117 mm
Боја
 сребрена
Материјал
метал
Тежина 461 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.