Засилувачи,Миксети

Производи на страна:
Страна 1 од 2
KN-DJMIXER10
Брзо инфо
(0)

Едноставна и компактна DJ миксета, погодна за приклучување и миксање на три аудио сигнали.

2.445 ден
Повеќе
На лагер
w
PA-AMP4800-KN
Брзо инфо
(0)

Полупрофесионален 2x 240W аудио засилувач кој може да се смести во 19” рак кабинети.

6.365 ден
Повеќе
На лагер
w
PA-AMP10000-KN
Брзо инфо
(0)

Полупрофесионален 2x 500W аудио засилувач кој може да се смести во 19” рак кабинети.

9.850 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-AMP2400-KN
Брзо инфо
(0)

Полупрофесионален 2x 120W аудио засилувач кој може да се смести во 19” рак кабинети.

4.995 ден
Повеќе
На лагер
w
PA-AMP6000-KN
Брзо инфо
(0)

Полупрофесионален 2x 300W аудио засилувач кој може да се смести во 19” рак кабинети.

7.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PRE AMP-12/AUX
Брзо инфо
(0)

Овој стерео предзасилувач се користи помеѓу грамофони, микрофони и други уреди со ниско ниво и влезови на миксети, засилувачи и слично.

1.950 ден
Повеќе
На лагер
w
PRE AMP-MIC
Брзо инфо
(0)

Професионален предзасилувач за грамофон и микрофон.

2.250 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-SB250
Брзо инфо
(0)

Елегантен аудио сет 2.1 со далечинско.

4.555 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-SB400
Брзо инфо
(0)

Аудио сет со шест вградени звучници.

5.850 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-SW100
Брзо инфо
(0)

40W сабвуфер идеален за користење со вашето домашно кино или други аудио системи.

833 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TH-03557BL
Брзо инфо
(0)

Сет Bluetooth звучници 2.1.

10.781 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-KM10
Брзо инфо
(0)

Караоке миксер со 2 висококвалитетни микрофони. Идеален за секакви забави и за сите возрасти!

765 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
HAV-KM11
Брзо инфо
(0)

Караоке миксер со 2 висококвалитетни микрофони. 

2.550 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-KM11P
Брзо инфо
(0)

Караоке миксер со 2 висококвалитетни микрофони.

2.550 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-SB300
Брзо инфо
(0)

Медија центар 2.1, DVD плеер со HDMI конекција и звучници.

11.090 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.