Комплети

Производи на страна:
Страна 1 од 1
HAV-TT25USB
Брзо инфо
(0)

Модерен грамафон со USB, SD слот и AM/FM радио.

6.990 ден
Повеќе
На лагер
w
HAV-PRCD15
Брзо инфо
(0)

Преносен радио / CD плеер.

1.195 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
BXL-JB10
Брзо инфо
(0)

Ретро џубокс со AM/FM радио и CD плеер.

1.800 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.