Столна лампа

HQ-MARS02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ

Столна ЛЕД лампа 3.6W, 350lm.

590 ден
(вклучено ДДВ): 90 ден
На лагер
w

Дополнителната светилка не е само од практична причина, туку исто така додава малку атмосфера во вашата дневна соба, спална или каде и да сакате да ја ставите. Оваа HQ LED светилка за маса шири мека, бела светлина која е практична и атрактивна во исто време.

 

Карактеристики:

  • ЛЕД технологија: ефикасни и безбедни без греење
  • Мала потрошувачка од 3.6W
Материјал
пластика
Тежина 575 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.