Аудио преклопник

ASWITCH-3
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ

3 портен аудио селектор со RCA конектори.

888 ден
(вклучено ДДВ): 135,46 ден
На лагер
w

Обезбедува 3 влезови на 1 излез. Овозможува да се приклучат дополнителни уреди како што се CD плеер, приемник, звукот од ТВ итн. во засилувач со само еден аудио влез.

Конекции преку RCA приклучоци.

 

Kaрактеристики:

  • Влез: 3x 2RCA
  • Излез: 1x 2RCA
Аудио влез
2x RCA
Број на влезови 3
Аудио излез
2x RCA
Број на излези 1
Управување
Мануелно
Материјал
метал
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.