Преклопници

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ASWITCH-3
Брзо инфо
(0)

3 портен аудио селектор со RCA конектори.

888 ден
Повеќе
На лагер
w
ASWITCH-4
Брзо инфо
(0)

4 портен аудио селектор со RCA конектори.

990 ден
Повеќе
На лагер
w
HQS-S0054
Брзо инфо
(0)

Оваа матрица овозможува да гледате еден извор на аудио и видео сигнал и да снимите / копирате друг извор истовремено.

333 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-AVSWITCH10
Брзо инфо
(0)

Аудио/Видео преклопник со 4 влезови и RCA конекции.

508 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.