Лупа

LUPA 1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KONUS
Код од Произв.: 501201
Рачна Лупа, 50mm, 3 x, 6 x
797 ден
(вклучено ДДВ): 121,58 ден
Беспл. Испор.
w

Рачна лупа со зголемување 3 и 6 пати.

Идеална за работа во електроника, филателија, инсектариуми и сл.

 

Карактеристики:

  • Материал: пластика, црно акрилно стакло
  • Димензија: 50mm
  • Зголемување: 3x / 6x
  • Тежина: 43g
Димензии 50 mm
Тежина 43 g
Зголемување 3 / 6 x
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.