Видео микроскопи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.51383599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051383599N

USB Дигитален Микроскоп.

60.841 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DINO AM2111
Брзо инфо
(0)

Дигитален микроскоп x(10-200) +видео

8.888 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DNT-52143
Брзо инфо
(0)

Дигитален микроскоп x(20-200/500) +видео

13.555 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REFLECTA 66134
Брзо инфо
(0)

Дигитален микроскоп x(20-200) +видео

17.670 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OP-006 025
Брзо инфо
(0)

USB грабер за видео микроскоп.

13.900 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.