Сплитери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KN-4KASB
Брзо инфо
(0)

4K Android streaming box со пре-инсталирани Netflix, Facebook, YouTube, Skype и Google Play Store.

7.699 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-ATRA10
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио предавател со 3.5mm конекција.

2.650 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-ATRA11
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио предавател со оптичка конекција.

2.950 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-AREC11
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm и оптичка конекција.

2.890 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-HA100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HA100

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm конекција и NFC.

2.612 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-AREC10
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm конекција.

1.590 ден
Повеќе
На лагер
w
CMPSC-WMA1000
Брзо инфо
(0)

Безжичен Wi-Fi музички плеер.

4.999 ден
Повеќе
На лагер
w
VID-TRANS511KN
Брзо инфо
(0)

Безжичен систем за пренос на аудио/видео сигнал, 5.8GHz.

3.850 ден
Повеќе
На лагер
w
VID-TRANS240KN
Брзо инфо
(0)

Безжичен систем за пренос на аудио сигнал, 2.4GHz.

4.189 ден
Повеќе
На лагер
w
VID-TRANS230KN
Брзо инфо
(0)

Безжичен систем за пренос на аудио сигнал со USB 2.4GHz.

1.100 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-AREC12
Брзо инфо
(0)

Безжична музичка кутија

2.650 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-BTFMTRANS
Брзо инфо
(0)

Bluetooth ФМ трансмитер со далечинска контрола.

2.250 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-FMTRANS
Брзо инфо
(0)

ФМ трансмитер со далечинска контрола.

990 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.