Конектори за PCB

Производи на страна:
Страна 1 од 10
HER 64/HR
Брзо инфо
(0)

64 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

73 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BHS-60/HR
Брзо инфо
(0)

60 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

10 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 10/HR
Брзо инфо
(0)

10 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

26 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 16/HR
Брзо инфо
(0)

16 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 20/HR
Брзо инфо
(0)

20 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 26/HR
Брзо инфо
(0)

26 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 40/HR
Брзо инфо
(0)

40 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

16 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 50/HR
Брзо инфо
(0)

50 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

59 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BHS-16/HR
Брзо инфо
(0)

16 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BHS-26/HR
Брзо инфо
(0)

26 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BHS-50/HR
Брзо инфо
(0)

50 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

9 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 14/HR
Брзо инфо
(0)

14 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

13 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 34/HR
Брзо инфо
(0)

34 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

15 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HER 60/HR
Брзо инфо
(0)

60 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

71 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BHS-20/HR
Брзо инфо
(0)

20 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.