Конектори за PCB

Производи на страна:
Страна 1 од 10
HER 10/HR
Брзо инфо
(0)

10 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 14/HR
Брзо инфо
(0)

14 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 16/HR
Брзо инфо
(0)

16 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
BHS-40/HR
Брзо инфо
(0)

40 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

3 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 20/HR
Брзо инфо
(0)

20 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 34/HR
Брзо инфо
(0)

34 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

15 ден
Повеќе
На лагер
w
BHS-50/HR
Брзо инфо
(0)

50 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

27 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 26/HR
Брзо инфо
(0)

26 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

14 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 40/HR
Брзо инфо
(0)

40 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

47 ден
Повеќе
На лагер
w
BHS-14
Брзо инфо
(0)

14 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
На лагер
w
BHS-10
Брзо инфо
(0)

10 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

32 ден
Повеќе
На лагер
w
BHS-34
Брзо инфо
(0)

34 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

3 ден
Повеќе
На лагер
w
BHS-60/HR
Брзо инфо
(0)

60 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка.

10 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 50/HR
Брзо инфо
(0)

50 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

59 ден
Повеќе
На лагер
w
HER 60/HR
Брзо инфо
(0)

60 пински IDC конектор за монтажа на печатена плочка, под агол од 90 степени.

71 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.