Конектор 1x26p

ME-ADD CON26P
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: MIKROE-1324

Конектор за ППК 1x26p - женски.

58 ден
(вклучено ДДВ): 8,85 ден
Беспл. Испор.
w

Овој конектор има 26 пинови и можете да го користите за да споите две ППК, во комбинација со друг (машки) конектор.
Конекторот може да се сече, со што може да добиете повеќе помали конектори.

Карактеристики:

  • Број на пинови: 26
  • Растојание меѓу пиновите: 2.54mm
  • Може да се сече по потреба
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.