Комплет за чистење на оптички влакна и конектори

FLUKE NFC-KIT-B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS

Комплет за чистење на оптички влакна и конектори.

7.644 ден
(вклучено ДДВ): 1.166,03 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Fluke NFC-KIT-B - комплет за чистење на оптички влакна и конектори.

 

Комплетот содржи:

  • Кутија со бришачи за чистење
  • 10 картици со запечатени (заштитени) површини за чистење
  • Пенкало-апликатор за нанесување
  • 2,5mm марамици за чистење
  • 1,25mm марамици за чистење
     
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.