OTDR

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE OPTIF.PRO
Брзо инфо
(0)

Fluke Optifiber PRO е OTDR инструмент произведен за да се соочи со предизвиците при тестирањето на пристапни мрежи.

Повеќе
Само во продавница
FLUKE OFP100S/IN
Брзо инфо
(0)
Новиот Optifiber PRO оптички рефлекометар, на голема врата ги донесува Smart технологиите во мерната инстументација за тестирање на оптички мрежи. Со новиот кориснички интер...
748.789 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
YOKOGAWA AQ1200
Брзо инфо
(0)

Мултифункционален тестер со компактен дизајн и оптимизирани функции, кој е наменет за тестирање на инсталации и одржување на оптички линкови.

267.042 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AFL FLX380-302-L
Брзо инфо
(0)
FLX380 серијата како дел од третата генерација на тестери на производителот AFL NOYES претставува компактно решение за мерења на SM оптички мрежи со вграден извор на светлин...
434.719 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.