Уреди за спојување на оптички влакна

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FITEL NJ001
Брзо инфо
(0)

Уред за спојување на оптички влакна (сплајсер) со V систем на порамнување.

199.560 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
FITEL S153A
Брзо инфо
(0)

Уред за спојување на оптички влакна (сплајсер), со активен систем на порамнување по обвивката на оптичкото влакно.

353.113 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FITEL S178v2
Брзо инфо
(0)

Уред за спојување на оптички влакна (сплајсер) со активен систем на порамнување по јадро.

429.967 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.