Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SS460S
Брзо инфо
(0)

Биполарен Hall-ефект сензор,

(3-24)V-DC, TO-92.

185 ден
Повеќе
На лагер
w
TSL245-TI
Брзо инфо
(0)

Конвертор на инфрацрвена светлина во фреквенција,
(800-1100)nm.

292 ден
Повеќе
На лагер
w
PSF102-7651-711
Брзо инфо
(0)

Прекинувач за притисок,
(1.25-4.98)mbar, 30VAC/DC.

1.450 ден
Повеќе
На лагер
w
PVB-010200
Брзо инфо
(0)
Код: PVB-01 0200

Сензор за вибрации 90°.

52 ден
Повеќе
На лагер
w
LHI778
Брзо инфо
(0)
Код: LHI778

Пироелектричен инфрацрвен детектор,
(2-15)V, TO-5.

110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PD-V1
Брзо инфо
(0)
Код: PD-VI

Микробранов сензор за движење

555 ден
Повеќе
На лагер
w
LHI968
Брзо инфо
(0)
Код: LHI968

Пироелектричен инфрацрвен детектор,
(2-12)V, TO-5.

235 ден
Повеќе
На лагер
w
EKMC1601111
Брзо инфо
(0)
Код: EKMC1601111

Инфрацрвен сензор за движење,

 IR 5m H/V (94'/82').

444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LHI878
Брзо инфо
(0)
Код: LHI878

Пироелектричен инфрацрвен детектор,
(2-12)V, TO-5.

155 ден
Повеќе
На лагер
w
PYD1798
Брзо инфо
(0)
Код: PYD1798

Пироелектричен инфрацрвен детектор,
(2.7-3.6)V, TO-5.

235 ден
Повеќе
На лагер
w
MPX5999D
Брзо инфо
(0)
Код: MPX5999D

Сензор за притисок,
0 - 1000kPa, 0.2 - 4.7V излез.

860 ден
Повеќе
На лагер
w
CSLA2CD
Брзо инфо
(0)

Линеарен Solid state сензор за струја.

2.033 ден
Повеќе
На лагер
w
SOLCEL.SOL1
Брзо инфо
(0)

Соларна ќелија,

0.5V, 0.4A, (46x72)mm.

444 ден
Повеќе
На лагер
w
CPC1822NX
Брзо инфо
(0)
Код: CPC1822NX

Соларна ќелија,
4V, 50µA, SMD (SOIC-8).

184 ден
Повеќе
На лагер
w
SOLCEL.SOL4
Брзо инфо
(0)

Соларна ќелија,

2VDC, 0.2A, (66x95)mm.

1.450 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.