N-Darlington Модули

Производи на страна:
Страна 1 од 1
QM75DY-H
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 75A.

14.751 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2DI200D-050
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 200A.

5.179 ден
Повеќе
На лагер
w
MG15G4GL1
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

4xNPN, 450V, 15A.

8.233 ден
Повеќе
На лагер
w
2DI100Z-100
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул 

2xNPN, 1000V, 100A.

12.730 ден
Повеќе
На лагер
w
QM50DY-2H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QM50DY-2H

Дарлингтон модул,

2xNPN, 1000V, 50A.

9.995 ден
Повеќе
На лагер
w
EVG31-050
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 30A.

7.342 ден
Повеќе
На лагер
w
EVK31-050
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EVK31-050

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 50A.

7.940 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.