Пакети - Електроника

Производи на страна:
Страна 3 од 3
LEP-0306
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, кој содржи се што ви е потребно за лемење, вклучувајќи и дигитален  мултиметар за изведба на основни мерења.

2.910 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0319
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, кој содржи се што ви е потребно за лемење, вклучувајќи и дигитален  мултиметар за изведба на основни мерења.

2.960 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0320
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со рачка за лемење и калај за лемење.

567 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0321
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со рачка за лемење и калај за лемење.

561 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0228
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, станица за лемење со моќност од 50W и сет антистатичка нараквица за заштита од статичкиот електрицитет.

5.242 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0223
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, станицата заедно со детекторот на напон ви гарантираат прецизна и безбедна работа.

1.975 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0246
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, станица за лемење со керамички грејач и сет антистатичка нараквица за заштита од статичкиот електрицитет.

5.155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0317
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, станица за лемење со моќност од 50W и комплет алат, одличен за работа со персонални компјутери паметени телефони и таблети.

5.241 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0227
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, станица за лемење со моќност од 50W со мини бормашина и комплет алат, одличен за работа со таблети, паметни телефони и лаптопи.

7.991 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0204
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, двоканалната станица за лемење од 60W и топол воздух од 320W со малиот мултиметар за универзални мерења ви гарантираат одлични резултати при лемење и одлемувањ...
15.223 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0331
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, Тестер за батерии со 4 алкални батерии.

448 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0018
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, Тестер за батерии со 4 алкални батерии.

448 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0103
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, Шуко приклучоци со далечинско + ноќна светилка + адаптер

2.216 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.