Клешта моторцангла + Скалпел + Нож

LEP-0301
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

Логинг Пакет, за специфични потреби на потрошувачите, од општа домашна употреба, лесни комерцијални апликации се до професионална работа со сечење.

1.757 ден
(вклучено ДДВ): 268,02 ден
Редовна цена: 2.155 ден
Штедите 398 ден
Беспл. Испор.
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 398 ден

Комбинираната клешта, моторцангла со назабени врвови е за работа со рамни и округли кабли, наменети за универзална употреба. Професионалниот метален универзален скалпел содржи 3 сечила, од кои две се во внатрешноста на рачката е изработен од алуминиум со ергономска гумена рачка и заклучување на сечилото со On/Off кочница. За сите други апликации наша препорака е ножот на преклопување од нерѓосувачки челик со црна гумена рачка.

 

Клешта моторцангла: Долги сечила со цврстина на сечилото на клештата: 60HRC

Универзален скалпел: 170x40 mm и димензија на сечилото 18mm

Нож на преклопување: 12cm, во двоен блистер.

 

Техничка Поддршка: Логинг

Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.