Пакети - Електроника

Производи на страна:
Страна 1 од 3
LEP-0298
Брзо инфо
(0)

Логинг Пакет, за проверка на инсталации и кабли со аналоген инструмент, тестер на парици, бланкерка, преносна торбица и метален куфер.

7.479 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0232
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, одговор на вашите потреби при тестирање на мрежни инсталации и оголување на кабли.

3.527 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0199
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со универзална алатка за оголување и сечење кабли и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

4.119 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0201
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со тестер на мрежни кабли за брза проверка и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.​

4.839 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0222
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со детекторот на напон ви гарантираат прецизна и безбедна работа.

5.299 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0220
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

4.901 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0221
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

6.644 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0219
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со мултиметарот за heavy-duty апликации и леткумот со голема моќност ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу....
14.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0136
Брзо инфо
(0)

Направете сами аудио засилувач за во кола!

688 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0053
Брзо инфо
(0)

За одлични лемови и без изгорени прсти ...

645 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0057
Брзо инфо
(0)

За брзо и лесно кримпање BNC, TNC, N, SMA, F конектори на RG58 / RG59 / RG62 коаксијални кабли.

1.414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0139
Брзо инфо
(0)

За прецизно и беспрекорно работење на сите електроничари.

51.581 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0089
Брзо инфо
(0)

Старата картичка не ви е повеќе корисна?

679 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0076
Брзо инфо
(0)

Почнавте да се занимавате со електроника? Ви треба добар алат?

801 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0129
Брзо инфо
(0)

Дали вашата работа бара голема прецизност?

6.132 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.