Супресори

Производи на страна:
Страна 1 од 4
1.5KE220CA.
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Бидирекционална, 220V, 1500W.

53 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.5KE6V8A.
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Унидирекционална, 6.8V, 1500W.

53 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.5KE91A.
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Унидирекционална, 91V, 1500W.

53 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P4KE200CA
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Бидирекционална, 200V, 400W.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P4KE39CA
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Бидирекционална, 39V, 400W.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.5KE100C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE100C

Супресор диода,
Бидирекционална, 100V, 1500W.

35 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.5KE20CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE20CA_AY_10001

Супресор диода,
Бидирекционална, 20V, 1500W.

35 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
1.5KE75
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE75

Супресор диода,
Унидирекционална, 75V, 1500W.

53 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P4KE150
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Унидирекционална, 150V, 400W.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P4KE36A
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Унидирекционална, 36V, 400W.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P4KE56A
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Унидирекционална, 56V, 400W.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.5KE300CA
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Бидирекционална, 300V, 1500W.

53 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P6KE24C
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Бидирекционална, 24V, 600W.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.5KE9.1C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE9.1C

Супресор диода,
Бидирекционална, 9.1V, 1500W.

53 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BZW06-7V0
Брзо инфо
(0)

Супресор диода,
Унидирекционална, 7V, 600W.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.