Супресори

Производи на страна:
Страна 1 од 4
1.5KE68A.
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 55.1 V, 1.5 kW, DO-201
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE15A.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE15A
ТВС Диода, Унидирекционална, 12.8 V, 1.5 kW, DO-201
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE33A.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE33A_AY_10001
ТВС Диода, Унидирекционална, 28.2 V, 1.5 kW, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZT03C130.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, Унидирекционална, 130 V, 3.25 W, SOD-57
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P6KE13A
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 11.1 V, 600 W, DO-15
24 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW04-14
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-14
ТВС Диода, Унидирекционална, 13.6 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P4KE7.5A
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 6.4 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE13A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE13A
ТВС Диода, Унидирекционална, 11.1 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE16CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE16CA_AY_10001
ТВС Диода, Бидирекционална, 13.6 V, 1.5 kW, DO-201
35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW04-70
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-70
ТВС Диода, Унидирекционална, 70.1 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW04-85
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-85
ТВС Диода, Унидирекционална, 85.5 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P4KE22
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 17.8 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW06-256
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 256 V, 600 W, DO-15
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE130A.
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 111 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE180A.
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Унидирекционална, 154 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.