Oтпорници MOX

Производи на страна:
Страна 1 од 1
VS-5146
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5146
Отпорник за Скретница, MOX, 2.2 Ω, 10W, Visaton
94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5152
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5152
Отпорник за Скретница, MOX, 6.8 Ω, 10W, Visaton
94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5144
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5144
Отпорник за Скретница, MOX, 1 Ω, 10W, Visaton
94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5148
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5148
Отпорник за Скретница, MOX, 3.3 Ω, 10W, Visaton
94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5145
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5145
Отпорник за Скретница, MOX, 1.5 Ω, 10W, Visaton
94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.