IGBT

Производи на страна:
Страна 1 од 3
2MBI75P-140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI75P-140

Модул IGBTx2 1400V 75A.

5.288 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI300U2B060-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI300U2B-060-50

Модул IGBTx2 600V 300A.

6.545 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI150VA-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150VA-120-50

Модул IGBTx2 1200V 150A

4.465 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI100S-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI100S-120

Модул IGBTx2 1200V 100A.

4.936 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI300S-120
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx2 1200V 300A.

9.858 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PM10CHA060
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx6 600V 10A.

3.608 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6MBI15L-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MBI15L-120

Модул IGBTx6 1200V 15A.

3.023 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VII10-05L5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VII10-05L5

Модул IGBTx2 600V 10A.

1.076 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI200VH-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI200VB-120-50

Модул IGBTx2 1200V 200A.

6.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MUBW15-06A6K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUBW15-06A6K

Модул IGBTx7 600V 19A.

2.464 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
BSM75GD120DN2
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx6 1200V 75A.

10.615 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI150U2A-060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U2A-060-50

Модул IGBTx2 600V 150A.

4.914 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI150U4A-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U4H-120

Модул IGBTx2 1200V 150A.

5.853 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IXGH 32N90B2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGH32N90B2

Транзистор IGBT,

900V 64A 300W 150nS TO247.

270 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HGTG40N60A4
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V, 75A, 625W, TO247.

490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.