Безбедност

Производи на страна:
Страна 5 од 6
SAS-DVRWW10
Брзо инфо
(0)

Рачен часовник со вградена камера и микрофон.

1.990 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DVRWW20
Брзо инфо
(0)

Рачен часовник со вградена камера и микрофон.

3.444 ден
Повеќе
на лагер
w
EL-PIR106
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

1.390 ден
Повеќе
на лагер
w
EL-PIR107
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

925 ден
Повеќе
на лагер
w
EL-PIR101
Брзо инфо
(0)
Овој плафонски сензор нуди покриеност од 360° во просторијата каде што е монтиран. Може да се регулира детекцијата на брзина на движење и времето на активност....
740 ден
Повеќе
на лагер
w
EL-PIR70
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EL-PIR105
Брзо инфо
(0)

Сензор за автоматско прилагодување на светлината во просторијата.

 

 

 

1.350 ден
Повеќе
на лагер
w
NE-HSENS35
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење, надворешна употреба, прилагодување на време и амбиентно светло, IP44.

925 ден
Повеќе
на лагер
w
NE-HSENS34
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење, надворешна употреба, прилагодување на време и амбиентно светло, IP44.

925 ден
Повеќе
на лагер
w
NE-HSENS36
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење, прилагодување на време и амбиентно светло.

615 ден
Повеќе
на лагер
w
VELLEMAN HAA40RN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, црвена, IP20.

1.050 ден
Повеќе
на лагер
w
VELLEMAN HAA40BN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, сина, IP20.

1.050 ден
Повеќе
на лагер
w
VELLEMAN HAA40AN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, портокалова, IP20.

1.050 ден
Повеќе
на лагер
w
VELLEMAN HAA40WN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, проѕирна, IP20.

1.050 ден
Повеќе
на лагер
w
VELLEMAN HAA40GN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, зелена, IP20.

1.050 ден
Повеќе
на лагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.